שיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות

מה יש לי לומר על שיווק ברשתות חברתיות

יש לכם אתר מהמם ואתם יודעים הכל על קידום ממומן בגוגל, אבל אם עוד לא התחלתם לבצע שיווק ברשתות החברתיות אתם בבעיה.

פעם נאמר על הטלוויזיה ש"אם אתה לא שם אתה לא קיים" היום אותו המשפט נאמר בהקשר של פייסבוק ואינסטגרם בעיקר, אבל גם לגבי לינקדאין,  google my business, פינטרסט, טוויטר ועוד.

הפרסום בפייסבוק עובד!

הרשתות החברתיות הפכו לכלי מרכזי בחיינו. אנחנו מתעדכנים דרכם ונמצאים בקשר עם מעגלי החיים שחשובים לנו, בחלקם גם עסקים ומותגים שאנחנו יכולים ליצור איתם קשר אישי וחברותי יותר.
פרסום בפייסבוק מציע בדומה לגוגל, שתי אפשרויות קידום – אורגני וממומן.

בשונה מגוגל שבו הקידום האורגני משחק תפקיד מרכזי מאוד,  כאן מי ששולט בהצלחת הפרסום הוא בעיקר הממומן. כי כדי להשיג חשיפה אורגנית ברשתות החברתיות, צריך תוכן שלהרבה מאוד אנשים יהיה אינטרס לשתף וגם אז לא בטוח שכולם יהפכו לקהל לקוחות רלוונטי. קידום ממומן בפייסבוק יכול להתבסס על קמפיין שלם לרגל השקת מוצר, מבצע או מכירה מיוחדת ויכול גם להסתמך על פרסומת או גיף שמדברים נפלא לקהל היעד.

מעסק אנונימי למותג עולה בחסות הרשתות החברתיות

שיווק ברשתות החברתיות נשען על היכולת לאסוף קהל עוקבים (לייקים) גדול ככל הניתן, במטרה שרובו יהפוך לקהל מעורב שמזוהה עם העסק כמותג ויביע עניין קבוע במוצרים שלו.

עסקים גדולים ורבים קמו על הרגליים בזכות ניהול דף עסקי בפייסבוק שהתבצע כל כך בחכמה, עד שהפך אותם למותגים מסחריים גדולים מהשורה הראשונה: מחברות ענק בתחום האופנה כמו Adika וקמדן אנד שוז שהיו מהראשונות לייצר מעורבות אורגנית איכותית ברשת החברתית, דרך מסעדות שפיתחו שפה ייחודית עם הלקוחות שלהם כמו סוסו אנד סאנז, טיב טעם ובינו בפיתה ועד ארגונים שזכו ממש להכרה מחדש כמו ערוץ החינוכית וחברת קדישא.

מהרגע שאתם פותחים דפים עסקיים ברשתות החברתיות, אתם הבעלים הגאים של עוד נכסים דיגיטליים ויכולים להגיע באמצעותם לקהל הרבה יותר גדול. בזכות הקידום של GS Digital, תוכלו לקבל:

  • דף שתמיד "חי" ומעלה פוסטים רלוונטיים
  • יצירת שפה משותפת עם הקהל סביב ערכי המותג
  • קמפיינים שמבוססים על האסטרטגיה השיווקית של העסק
  • תחזוקה שוטפת לעמוד וניהול משברים
  • זיקה במסרים והסגנון בין העמוד והאתר
  • לידים איכותיים
  • מענה זמין ויעיל לפניות בפרטי ובתגובות העמוד

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.