קידום אתרים

קידום אתרים

מה יש לי לומר על קידום אתרים

"הכל חי ברשת, הכל מתפוצץ"

קידום אתרים בגוגל פירושו להשתתף בתחרות העסקית הגדולה ביותר בעולם. עסקים מנסים לעשות הכל כדי להגיע לתוצאה הראשונה, נלחמים על זה בציפורניים, מתאמצים כדי לכבוש את הפסגה. אבל מה עושים כשסוף סוף מעפילים אליה?

תוצאה ראשונה בגוגל – האם זו באמת המטרה המרכזית?

גם גוגל וגם הגולשים צריכים לאהוב אתכם כדי שתמשיכו לככב בטווח הארוך. גם אם סוף סוף הגעתם, תצטרכו לעבוד קשה מאוד כדי להוכיח שאתם ראויים להישאר. אם חס וחלילה טפו טפו גוגל ירגיש שהאתר שלכם כבר לא עושה קידום מתחנף כמו פעם, מתעכב עם זמני הטעינה ולא מייצר מספיק תוכן חדש והתאמות למבצעי החיפושים, תאלצו לרדת מהר מהאולימפוס. ובכלל, קידום אתרים שמניב את התוצאה הראשונה בגוגל הוא לא תמיד המטרה הסופית. בדרך כלל הוא גם לא יהיה מטרה.

בעבודה של פרסום בגוגל,  אני לוקחת בחשבון את כל מילות המפתח והביטויים הנכונים שיבעטו את האתר שלכם למעלה. גולשים יכולים לחפש אתכם במאות דרכים. אחד יכתוב: "עניבות לחתונה" ואחר יכתוב: "עניבה אדומה לאירוע". בשניהם צריך להתחשב ואת שניהם צריך לקדם כדי להתחיל להתברג במקומות הגבוהים. בנוסף נצטרך תמיד לוודא שהאתר עומד בכל הקריטריונים של גוגל (רשימה אדירה של פרמטרים שמתחדשת חדשות לבקרים), לייצר עוד ועוד עבודת קידום אתרים אורגני משובחת (SEO) וגם לייצר קמפיינים אפקטיביים באמצעות פרסום ממומן בגוגל (PPC).

האמת על הקידום בגוגל

עבודת הקידום היא דינמית ולפעמים סיזיפית. היא מצריכה המון זמן וסבלנות וככל שמשקיעים בשתי התכונות הללו יותר, כך הקידום יעיל יותר לטווח של שנים. זה מסע משותף שלי ושלכם, שנועד למקם את האתר בתוצאות הגבוהות. גוגל היא טכנולוגיה דינמית מאוד. לכן אני מבצעת את הקידום לא רק מתוך ניסיון עשיר והמון ידע בתחום, אלא גם מתוך גמישות, הסתגלות לשינויים וראייה לטווח הרחוק.

היתרון המשמעותי של GS Digital

קידום אתרים SEO יכול להתחיל לרוץ מהרגע שהאתר עולה לאוויר ויותר מזה – ככל שתהליך הקידום יתחיל מוקדם יותר, כך האתר יצליח לטפס הרבה יותר גבוה.

כמי שמבצעת גם את בניית האתר ומגבשת את האסטרטגיה השיווקית שלכם מאפס, אני יודעת בדיוק מה רציתם לומר לקהל הלקוחות שלכם ואיך, מה המאפיינים והיתרונות הבולטים שלכם לעומת המתחרים, מה הם המוצרים או השירותים שהכי הייתם רוצים לראות מהם רווחיות ולכן "שותלת" את הצרכים והאינטרסים שלכם בתוך הקידום כבר מההתחלה, מבלי שתצטרכו לעשות שום דבר נוסף.

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.