צ'אט בוט ואוטומציות

צ'אט בוט ואוטומציות

מה יש לי לומר על צ'אט בוט ואוטומציות

"היי, אני עדי, הנציגה הוירטואלית של האתר"

"תרצה שנציג יתקשר אליך?"

עברו שנתיים או שלוש מאז שהעולם נגמל (תודה אלוהים) מהצ'אט המטריד באתרי האינטרנט וכבר מודל חדש וטוב בהרבה מקדם את פנינו לשלום בצורה פחות רובוטית, יותר אנושית והרבה, הרבה יותר יעילה.

"היי, רוצה שארשום אותך למכירה המוקדמת שלנו?"

הכירו את הצ'אט בוט –אוטומציה חדשה המאפשרת לנו לתקשר עם אנשים ברשתות החברתיות (פייסבוק בעיקר) כשאנחנו לא נמצאים או כשאנחנו מעדיפים שמישהו ייקח על עצמו את האחריות הזו מראש.

על קצה המזלג, הצ'אט בוט הוא סוכן השירות הכי אנושי שנוצר אי פעם והוא נמצא בול במקום שבו מבלים הלקוחות שלכם ממילא! הצ'אט בוט יכול לענות מטעמכם על שאלות, למכור או להמליץ על מוצרים ושירותים, לנהל תשלומים, לספק תמיכה ועוד שפע של אפשרויות מותאמות אישית לצרכי העסק וצרכי הגולשים שלכם. השימוש פשוט, נוח וחכם   הכרוך בעלויות מינימליות של תשלום חודשי בלבד לחברה שמחזיקה את הבוט

הנגישות והנוחות של הצ'אט בוט מדהימה כל כך, שהוא יכול אפילו לשמש אתכם לדיוור ישיר. בזמן שמרבית העסקים תקועים עמוק בתוך הניוזלטר ומתפללים לנס של 10% פתיחה, עסק שמפעיל צ'אט בוט נהנה מאחוזי פתיחה של למעלה מ-70%.

לעברית הקש 1, לרוסית 2

תחשבו על מערכת טלפונית מציקה. אבל ממש. ההמתנה למענה ארוכה כל כך ונדמה ששמיעת התפריט היא אינסופית. כל השיחה הזאת מול כפתורים של מערכת יוצרת אנטגוניזם קשה מאוד וגורמת ללקוחות להבין שיש כלפיהם אטימות. בניית צ'אט בוט באה לשנות את פני הדברים ולהתאים את המערכת לצרכים מודרניים יותר על סמך המטרות והצרכים העסקיים של כל אחד באופן אישי!

בניית צ'אט בוט למעשה מייצרת את הדיאלוג, התמיכה, השירות והמסחר בין העסק והלקוח, כפי שמתרחש ביניהם בתהליך יומיומי. הדיאלוג מתבצע על סמך אוטומציה שנבנית בהתאמה אישית: תסריטי שיחה עשירים ומגוונים, שנבנים באמצעות כלים מתקדמים. כל שאילתה נשלחת למסד נתונים מאחורי הקלעים כך שניתן לנתח אותה ולהבין באמצעותה כיצד להשיג את תהליך המכירה או מנגנון השירות המושלם, מה מצריך פיתוח ומה חייבים לשנות בדחיפות. זהו ערוץ תקשורת פתוח, מיידי ונוח לשימוש שיכול לייצר מכירה גם בשעות הקטנות של הלילה.

מהם היתרונות של הצ'אט בוט?

  • אין צורך בבניית אפליקציה או עבודת תכנות מורכבת, מה שמוזיל עלויות.
  • השיחה מנוהלת מול כל לקוח דרך הפייסבוק. בהמשך היא תגיע גם לווצאפ.
  • חיסכון באיש/ אשת שירות לקוחות שיסננו את הפניות המגיעות מהרשת 24/7
  • ביטול רגשות אנושיים שליליים כמו כעס, עייפות, עצבים ומרמור כתוצאה משיחה ארוכה או מתישה. הבוט לא מתעייף או מתעצבן והוא תמיד ישמח להעניק שירות על הצד הטוב ביותר.
  • שליחת התראות וביצוע עדכונים אוטומטיים למנהל המערכת
  • שליחת התראות ועדכונים אוטומטיים ללקוחות
  • פרסונליזציה: העסק שלכם יוכל לספק שירות חווייתי ונגיש בהתאם לאופי שלו, הסגנון והמיתוג. תסריט הדיאלוג מול הלקוח מותאם אישית כך שניתן להוסיף אפילו גיפים וסרטונים.
  • מעבר משיטת הצ'אט הרובוטית הישנה למערכת שמסוגלת לאפיין שוב ושוב את צרכי הלקוח ולזהות את ההעדפות שלו עם הזמן.
  • על פי מחקרים – רוב האנשים יעדיפו לתקשר טכנולוגית מאשר מול נציגי השירות. זה לא סתם שהצ'ט בוטים נמצאים כעת בצמיחה מסחררת.
  • מעודד שיווק ורכישה: הבוט מסוגל להציע מוצרים מתוך קטלוג, לענות על שאלות לגבי דברים ספציפיים ואפילו לבצע חיוב (!) בלי שהמשתמשים יאלצו לעבור מסכים נוספים.

מדהים נכון? אל תישארו בלי בניית צ'אט בוט לעסק שלכם! צרו איתי קשר ויחד נקים את הבוט השירותי והמכירתי המושלם.

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.