סקירת נכסים דיגיטליים

סקירת נכסים דיגיטליים

כמה פעמים שמעתם "מי שלא שם לא קיים!"
כמה פעמים משפחה או חברים אמרו לכם "אין, לעסק כמו שלך חובה שיהיה אינסטגרם/טיקטוק/טוויטר/סנאפצ'ט" בלי שהם בכלל מבינים על מה הם ממליצים…

אז פתחתם עמוד פייסבוק - מה עכשיו?

אז פתחתם פרופיל או עמוד, כי זה מה שאמרו לכם שצריך.
אולי כתבתם פוסט מרגש, או העליתם תמונה יפה של עוגה (כי, זה מה שחשבתם שעושים…). ומאז – דממה. יש לכם נכס דיגיטלי על שם העסק, אבל בתוכו? צרצרים.
זה ממש כמו שתבנו בניין, תשקיעו בהיתרי בניין, קבלן גמר, עיצוב פנים. הכל יהיה מוכן ואז – תשאירו אותו ריק. הבניין הזה הוא הפלטפורמות שלכם ברשת! זה פשוט טירוף לא לאכלס אותו עוד ועוד ועוד!

 

ולכמה מאתנו זה כבר קרה?
עוד פלטפורמה ועוד פלטפורמה. פותחים פרופיל ולא יודעים באמת מה לעשות איתם.

אז מה שאני רוצה להציע לכם, זה שירות שיעשה סדר בבניין הזה – סקירת נכסים דיגיטליים.

פגישת סקירת נכסים דיגיטליים

אתם מגיעים עם 3 נכסים מבין שלל הנכסים שלכם ברשת (וזה יכול להיות: אתר, עמוד עסקי, עמוד פרטי, פרופיל אינסטגרם, לינקדאין, טוויטר, טיקטוק וכל עמוד בבעלותכם או בבעלות העסק), ובתנאי שהם פתוחים אך לא מתופעלים, ובפגישה של שעתיים אני אלמד אתכם איך לעבוד איתם בצורה האפקטיבית ביותר.

במהלך הפגישה תלמדו איך לתפעל אותם נכון, איזה תוכן מתאים לכל פלטפורמה, מה נכון ולא נכון לעשות שם ואיך תפיקו את המרב מהפרופיל או העמוד העסקי שלכם.
בנוסף, בסיום הפגישה גם תקבלו סיכום והקלטה של הפגישה כדי שתוכלו לחזור על עקרונות היסוד שאני מציגה לכם, ותוכלו לתפעל את הנכסים שלכם מכאן ואילך, עד שיחליפו את פייסבוק… מה שאומר, שתוכלו לתפעל את הנכסים הדיגיטליים שלכם בעצמם עוד הרבה זמן.

עלות הפגישה

או השאירו פרטים ואחזור אליכם

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.