סדנת פייסבוק

סדנת פייסבוק

כמו כל דבר, גם בעלי העסקים מתחלקים ל-3 מחנות:

אלה שיודעים איך בונים קמפיין טוב ועושים את זה,
אלה שלא יודעים לבנות קמפיין טוב אבל עדיין מנסים,
ואלה שלא יודעים לבנות קמפיין בכלל ולכן גם לא ינסו…

סדנת פייסבוק לבניית קמפיין ממומן

עבור שלושת סוגי בעלי העסקים האלה, יצרתי סדנת פייסבוק ללימוד איכותי ומקיף על הקמת קמפיין ממומן בפייסבוק.

קמפיין ממומן משלב בתוכו מספר אלמנטים שחייבים לעבוד בצורה הרמונית יחד כדי לקבל את התוצאה המבוקשת: קהל יעד מדויק, קריאייטיב חד ותקציב מספק. אם יש בעיה בכל אחד מהמשתנים האלו, הקמפיין כולו יכול ללכת לפח.
אם גם את טיפוס של עשי זאת בעצמך, או גם אתה טיפוס שמעדיף להסתדר בכוחות עצמך, בסדנה הזאת תוכלו למצוא תשובות ברמה הטכנית, אבל בעיקר תשובות על חשיבה אסטרטגית כמו בניית קהלי יעד וטירגוט נכון של לקוחות פוטנציאליים עבור העסק שלך.

סדנא מעשית - הקמת קמפיין מא' עד ת'

הדגש בסדנה שלי הוא על בניית קמפיין אפקטיבי. גם אם כבר בנית בעבר קמפיין אבל הוא נכשל, או שמעולם לא נגעת במנהל המודעות של פייסבוק, בסדנה מעשית זו אנו נקים ביחד קמפיין, נלמד על המרכיבים השונים שצריך עבור קמפיין מנצח, נחשוב ביחד מיהו קהל היעד וכיצד להגיע אליו בפייסבוק/אינסטגרם, לבסוף נעלה עם קמפיין חי לאוויר על מנת לראות תוצאות בזמן אמת.
לסדנא עצמה, אני מצרפת לכם חוברת דיגיטלית שמדגימה את הצעדים לבניית קמפיין שיווק דיגיטלי מעולה כדי שתוכלו לחזור על הצעדים המדויקים שעברנו עליהם, ולהרים לעצמכם קמפיינים נוספים ככל הנדרש.

תוצאות הסדנא

אחרי סדנת הפייסבוק, תדעו להשיג יותר מעמוד הפייסבוק העסקי שלכם.

תהיה לכם שליטה מלאה על החשבון העסקי, תדעו לעבוד נכון יותר ולהגיע בקלות ללקוחות שלכם. תוכלו לשלב את התוכן האורגני שלכם עם קמפיינים מעשה ידיכם, ולהוביל את הנראות הדיגיטלית שלכם צעד אחד קדימה.

ואם אחרי כל זה החלטתם שאתם מעדיפים לתת את המושכות למישהי אחרת…
מזכירה לכם תמיד את שירותי ניהול השיווק הדיגיטלי שאני מציעה במיקור חוץ.

עלות הסדנא

או השאירו פרטים ואחזור אליכם​

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.