מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

מה יש לי לומר על מיתוג עסקי

עולם הפרסום מדבר ללקוחות שלו בצבעים, בסמלים, בצורות, בלוגואים ובכל דרך וויזואלית שתקל על המסרים ותגרום להם להתיישב נכון יותר בתודעה הצרכנית.

כשמדברים על מיתוג, מדברים על המכנה המשותף של כל החברה, העובדים, המוצרים, הסניפים והפעילות ברשת.

כל אלה נארזים לכדי עיצוב גרפי מהחלומות ומוגשים ללקוחות והצרכנים בהמון אהבה, כדי להתחבב עליהם, ליצור הזדהות, לעורר רגש וגם הכרה בחברה עצמה.

כשהקהל מכיר ומזהה את העסק על סמך סממנים קטנים ופשוטים – הוא הופך למותג!

עיצוב עם אמירה, הכרה והזדהות

מותגים בתחילת דרכם זקוקים למי שיכוון אותם ויעביר אותם אל לב התודעה של הקהל. לכן כחלק מרכזי מכל בניית אתר אינטרנט והקמת דף פייסבוק, יש צורך גם בעיצוב לוגו וגרפיקה מתאימה, מיתוג אתרים ועיצוב עמוד פייסבוק עסקי כך שבכל פינה דיגיטלית שבה אתם נוכחים, תדברו ותשדרו את שפת המותג עצמו.

טעויות נפוצות בעיצוב אתרים ודפי פייסבוק

עיצוב גרפי הוא עורק מרכזי מאוד בדיגיטל. יש להתאים אותו לצרכים של כל אתר על פי עבודת האפיון והאסטרטגיה השיווקית, אם כבר גובשה.

כשהגולשים נכנסים לאתר שלכם, הם "אוכלים עם העיניים" – אם זה נראה בטעם רע, בצבעים צעקניים, בפונטים לא אחידים וכד', אחוז הנטישה של האתר יהיה גבוה מאוד, יפגע בתנועת הלקוחות לאתר וכתוצאה מכך יפגע משמעותית גם בקידום בגוגל.

דבר דומה עשוי להתרחש כשבתמונת הקאבר שלכם בפייסבוק יושבת תמונה לא ברורה או בלתי מחמיאה של החנות או אחד המוצרים, כשהגרועה מכולם היא תמונת פרופיל מרתיעה שתופיע בכל פעם שהעסק יענה ללקוחות בפוסט או בפרטי. הייתם מעדיפים לדבר עם ספא שיש לו תמונה של לוגו או ספא שיש לו תמונה של גב ערום? הבנתם.

מיתוג עסקי מהפנט ומנצח

כשמקימים אתר, לא ניתן לוותר על העיצוב הגרפי ובטח שלא על מיתוג עסקי שילווה אתכם דיגיטלית ויוכל גם להיות מתורגם למוצרים פיזיים כמו פולדרים, מתנות ללקוחות וכד'. ניתן להרכיב חבילת מיתוג על בסיס הצרכים האישיים שלכם ולהחליט על ביצוע פעולות מסוימות בלבד כמו יצירת לוגו, עיצוב אתר, חתימה מעוצבת למייל ועיצוב דף פייסבוק בלבד, ללא דברים נוספים.

אם תרצו לקבל חבילת מיתוג מורחבת, נוכל להתאים אותה לכל צורך קיים ולתכנן מה נכון לכם לעשות בשלב זה על מנת לא להפוך את העסק שלכם לממותג יתר על המידה (אתר אינטרנט עסקי עם רקע צהוב למשל רק כי הלוגו שלכם צהוב זה רעיון רע. ממש).

GS Digital פועלת בשיתוף פעולה מול משרד עיצוב גרפי איכותי ובעל מוניטין מבוסס, שיעמוד לרשותכם כבר עכשיו וגם בעתיד לכל מטרה נדרשת. 

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.