פגישת ייעוץ שיווקי

פגישת ייעוץ שיווקי

לפעמים כל מה שאנחנו צריכים זאת שיחה טובה שתעשה לנו סדר בראש.
קל וחומר אם אנחנו מנהלים את העסק שלנו לגמרי בעצמנו…

פגישת ייעוץ שיווקי - מתי באים?

במהלך השנים פגשתי מגוון של בעלי עסקים ולכל אחד מהם היו מגוון של בעיות משלו בתחום השיווקי. החל מבעיות טכניות כמו "למה אני לא מצליח לחבר בין הפרופילים שלי בפייסבוק ובאינסטגרם" ועד לשאלות עמוקות יותר על קהל יעד וטרגוט נכון. מה שהיה משותף לכולם, הוא הצורך. כל מה שהם היו צריכים זאת רק שיחה קצרה עם אשת שיווק דיגיטלי.

חתיכה אחת בפאזל של אלפי חלקים כדי להשלים את התמונה המלאה.

ייעוץ שיווקי: מה הוא עושה?

הייעוץ השיווקי בא במטרה לעזור לאלה שרוצים לעשות בעצמם אבל אין להם ידע או ניסיון. בתהליך נלמד יחד איך לתפעל את עמוד הפייסבוק / אינסטגרם, נקיים הדרכה לגבי פלטפורמת התפעול של האתר וכיצד להטמיע בה תוכן, סרטונים ותמונות ועוד.
הפגישות שאני מציעה ללקוחות שלי מתמקדות בנושא אחד לבחירת הלקוח. אני לא באה בגישה שלילית ואומרת "זה וזה לא בסדר אצלך", אלא אני מקשיבה לך, לצרכים של העסק שלך ומספקת לך את הפתרון הטוב ביותר.

לפני הפגישה אני מבקשת להכין רשימה מסודרת של שאלות אשר שמשקפות את הבעיה עצמה. לדוגמא בשאלה הנפוצה: "למה הקמפיין לא עובד?" כדאי לשאול: "לפי מה הגדרת את קהל היעד?", "כמה כסף הקצבת?", "מה עבד לך בעבר?" ושאלות נוספות שמטרתן להבין לעומק את הבעיה, כך שבסופו של דבר תצאו לא רק עם הפתרון, אלא עם תובנה אמתית בנוגע למהלכים השיווקיים שלכם ואיך תתגברו על בעיה דומה בעתיד.

במהלך הפגישה תקבלו טיפים מקצועיים וטקטיקות פרסום שעובדות ותוכלו לשלב אותם בעסק שלכם מיד בתום הפגישה.

איך זה עובד?

פגישות הייעוץ שאני מעבירה מוגבלות בזמן, כדי שתצליחו להעמיק בבעיה ובפתרונות השונים שיעלו. בסופו של דבר תצאו עם מענה מסודר לבעיה שלכם ותוכלו להתקדם הלאה לצמיחה וגדילה של העסק 😊
במידה ואתם מוצאים את עצמכם שוב ושוב בתקלות טכניות או אסטרטגיות בפן השיווקי של העסק, או במידה והייעוץ גרם לכם להבין שיש צורך בעוד עבודה מעמיקה בתחום הזה – אני מזכירה שבין שאר השירותים שלי אני מספקת גם שירותי ניהול שיווק, כדי שאתם תוכלו להתפנות לסיבה האמתית שבגללה פתחתם את העסק.

עלות פגישת ייעוץ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.