בניית אתרים

בניית אתרים

מה יש לי לומר על בניית אתרים

תחשבו על בית. ממה הוא מורכב כדי לעמוד בכל תנאי מזג האוויר?

כיצד כל המערכות והתשתיות שלו משרתות את מי שנמצא בפנים? ומה אומר העיצוב על בעלי הבית?

כשמסתכלים על זה ככה, בניית אתרים לא שונה מבנייה של בית. גם האתר זקוק ליסודות, מערכות ותשתיות מוצלחות כדי לפעול פיקס ולשרת את כל מי שנמצא בפנים.

הוא חייב לייצר עמידות בפני תנאי שטח "מסוכנים" כמו שינויים טכנולוגיים, פריצות או באגים וגם להכיל עיצוב שמגדיר את הפנים של המקום, האווירה שלו ומידת האפקטיביות שלו.

כל אתר והמטרה שלו

בניית אתר אינטרנט נחשבת לתחום מגוון כל כך, עד שקשה מאוד להיתקל בשני אתרים דומים. תהליך התכנות והפיתוח של כל אתר תלוי מאוד בצורך האישי של הלקוח ועובר התאמות אישיות כדי להתייעל יותר ויותר. אתר תדמית של עסק קטן או חנות לא דומה בעליל לאתר של חברה גדולה עם חנות מוצרים אינטרנטית ולכל אחד מהם יש אידיאולוגיה שונה וגם דרכי פעולה שונות.

במפגש הראשון שלנו נבצע פגישת אפיון שבה אשמע מכם הכל לגבי הצרכים, הרצונות, השאיפות והמטרות של האתר (רכישות באתר, לידים, יצירת רשימת תפוצה, הפצת מידע, מערכת פרסום וכד'). אם מדובר בעסק חדש ללא אתר קודם, נתכנן גם את השפה העסקית, אופן הפנייה ללקוח והמיתוג.

כשהיסודות איתנים, השיווק מצליח

GS Digital מעניק את מכלול השירותים השלם שיעזור לכם להתקדם ולהצליח ברשת. זוהי מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת שמתקיימת בתהליך בנייה מסודר מהיסודות ועד הגג. כבר בבניית האתר תונח תשתית הקידום בגוגל, התוכן והגרפיקה אשר ידברו את השפה המתאימה וכך האסטרטגיה השיווקית תוכל לצאת לדרך. אתר שנבנה נכון וחכם יניב לכם את התפוקה הגבוהה והאיכותית ביותר גם לצרכים הנוכחיים וגם לכל צורך עתידי נוסף.  

לא רק אתר: בנייה ועיצוב דפי נחיתה

עסקים שלא זקוקים לאתר גדול עם המון עמודים לא חייבים לפספס הזדמנות לקבל נוכחות ברשת. גם בניית דף נחיתה יפהפה ופרקטי תוכל לעזור לכם להגשים את המטרות ולדבר "שיווקית" עם הקהל הפוטנציאלי. נוכל לקדם את הדף בגוגל באמצעות קידום ממומן , לבצע קידום בפייסבוק וגם כמובן לתכנן את כל מהלך האסטרטגיה השיווקית שיועיל לכם לטווח הארוך.

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.