אודות

אודות

היי, אני גילי, המייסדת והלב הפועם מאחורי GS Digital

מכורה לעולם השיווק הדיגיטלי, עוסקת בתחום כבר שנים ויודעת איך לכוון אחרים באמצעותו כדי לעלות על דרך המלך שתגשים יעדים ומטרות בקרב כל עסק קטן ובינוני.

את תחום השיווק הדיגיטלי למדתי בעקבות שנים של עשייה כשכירה בחברות אחרות, עד שהחלטתי ללכת על זה לבד ולהפגיש עסקים עם ההצלחה הדיגיטלית בדרך האישית שלי – שעובדת!

אני אוהבת תמיד להסתכל על "התמונה הגדולה" – את השלם שעולה על סך חלקיו ומפיץ את המסר לעולם בצורה המושלמת. זו הנחת העבודה שלי בכל הקמת אתר או דף פייסבוק, יצירת תכנון שיווקי או מהלכים דיגיטליים. וכדי שה"שלם" יהיה מושלם, אני חושבת לפרטי פרטים על כל החלקים, הברגים, הקפיצים והשבבים הקטנים שמהם יורכב הכל ומיישמת מולכם בשקיפות ומקצועיות מהרגע הראשון.

גילי שרגא

GS Digital מספקת פתרונות דיגיטליים לבעלי עסקים וחברות דרך 3 תחומים:

שיווק דיגיטלי

קידום בגוגל ובפייסבוק שמבוסס על מחקר מילים רלוונטי ותהליך עבודה מסודר כולל אפיון, יעדים ומטרות העסק, ניהול הקידום השוטף וחיפוש דרכי התייעלות עד לכיבוש כל המטרות. יש לי ניסיון וידע עשיר בעולמות הקידום האורגני והממומן, אך לא מסתפקת רק בכך ותמיד מחפשת גישות ורעיונות חדשים, נשארת מעודכנת מול הנחיות הקידום העולמיות ומחפשת תמיד את הפרצה שתדבר הכי נכון ויעיל אל קהל המטרה.

ייעוץ שיווקי

פגישת ייעוץ אישית שבה נבחן מקרוב את היכולות של האתר והקידום הנוכחי שלו, הפעילות שלכם ברשתות החברתיות ומטרות העסק, כדי שתוכלו להביע את עצמכם דיגיטלית לבד. זאת הזדמנות פז ללמוד איך לבצע את הדברים בעצמכם, כולל שיטות עבודה וטכניקות מוכחות, הצטיידות ברעיונות והנחיות מדויקות להמשך הדרך שלכם באופן עצמאי/ עצמאי-חלקי.

אסטרטגיה שיווקית

תהליך שלם מאפס למאה שבמסגרתו ניצור דרך אחידה להעברת המסרים שלכם דרך כל הפלטפורמות הקיימות, נגבש את המיתוג, את הבידול, את הקשר עם קהלי המטרה, ניצור דרך להתעלות על המתחרים ולהביא אתכם להצלחה, הכרה, שגשוג ורווחיות לטווח הארוך.

GS Digital עובדת בשיתוף פעולה צמוד וארוך טווח מול מנהלי פרויקטים, מתכנתים, גרפיקאים וכותבי תוכן איכותיים כדי שכל מה שנוציא בעבודה משותפת יהיה מקצועי ורלוונטי לכל מטרה נוכחית ועתידית.

אני מקדמת עסקים קטנים עם שאיפות גדולות! השאיפה האישית שלי היא לגדול יחד עם העסקים שאני מלווה ולראות אותם מצליחים לטווח הארוך, לזהות בהם את הפוטנציאל הגלום ולהוציא אותו לאור בתהליך משותף.

בואו נדבר קצת על הביזנס שלכם. רשמו את הפרטים כאן, מבטיחה לענות במהירות.